Type to search


Шоубиз

Георгина Родригез ги покажа своите способности

Share


Георгина Родригез е една од најпознаттите жени на светот, а на Инстаграм ја следат над 10 милиони фанови.


Пред околу една година Георгина ја роди својата ќерка Алана Мартина , но само по неколку дена од породувањето нејзината фигура беше исто атрактивна како пред бременоста. Шпанката често на Инстаграм се фали дека оди редовно во теретана , а денешната фоптографија за само еден часд од објавувањњто собра над 700 000 лајкови.
Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *