Type to search


Шоубиз

Јариќ ги одведе децата и новата девојка на необично место

Share


Кошаркарот Марко Јариќ веќе некое време ужива во љубовната врска со убавата манекенка Бони Мјулер.


Марко, новата девојка ја запознал со ќерките Сиена и Валентина, па ги одвел на веслање, а фотографијата од семејниот излет ја споделил и со своите следбеници на Инстаграм.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *