Type to search


Шоубиз

Цеца скршена од тага и со солзи во очите отиде на комеморацијата на Шабан Шаулиќ (ФОТО)

Share


Светлана Ражнатовиќ Цеца, присуствуваше на комеморацијата по повод несреќата во која настрада на кралот на народната музика Шабан Шаулиќ, која што се одржа денеска во Градското собрание на Белград.

За време на комеморацијата Цеца, како и многу други присутни не успеале да ги задржат солзите и да ја сокријат тагата за Шабан.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *