Type to search


Убавина и Мода

Втората серија фотографии од соработката на Каролина Гочева и MANGO.

Share


Денес ја објавуваме втората серија фотографии од соработката Каролина Гочева и MANGO.


Овој пат се работи за комбинација одлична за меѓусезонско, модерно облекување. Фуксијата која доминира како боја е одлична за да го долови вистинското пролетно расположение кое владее деновиве.


Здолниште со разигран принт и капут одличен за дневни и вечерни излегувања, а сето тоа дополнето со металик патики и ултра впечатливи обетки.


Совршена комбинација за урбан и во исто време женствен изглед.Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *