Type to search


Шоубиз

Џеј Ло го изненади Родригез со подарок вреден 22.000 евра

Share


Џеј Ло на својот избраник Алекс Родригез му купи скапоцен часовник Audemars Piguet Royal Oak Chrono кој вреди 22.000 евра.


Алекс едвај чекаше да се пофали што доби од Џеј Ло, а фотографија веднаш ја објави на својот Инстаграм.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *