Type to search


Шоубиз

Луксуз насекаде во дневната соба: Цеца ја изненади идната снаа за роденден, а фановите воодушевени од нивниот однос во семејството (ФОТО)

Share


Идната снаа на пејачката Цеца Ражнатовиќ денеска наполни 23 години, а по тој повод свршеницата на Вељко Ражнатовиќ доби неочекувано изненадување.

Имено во домот на Цеца Богдана Родиќ беше пријатно изненадена откако нејзината свекрва и приреди несекојдневно изненадување.


Цеца ја изненади Богдана со роденденска торта, а целата дневна соба беше украсена со роденденски балони.


Фановите веднаш го забележаа луксузот во кој ужива пејачката, а беа и изненадени од нивниот однос, погдленете.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *