Type to search


Убавина и Мода

Нашите манекенки и познати личности и се восхитуваат на манекенката која не постои (ВИДЕО)

Share


Ако си дел од светот на модата, музиката, актерството, медиумите или некој друг сегмент од таканаречената „шоубизнис фела“, редно е да ја следиш, да бидеш упатен и информиран и за светската сцена на тоа поле и да ги знаеш моментално најизвиканите имиња од браншата. Но, очигледно за нашите јавно експонирани шоубизнис личности ова не важи.

Бјанка Мизел, светски позната манекенка која всушност не постои, но нашите јавни личности ја следат нејзината кариера и сакаат да бидат како неа. Екипата на Ексклузив направи анкета во која прашуваше што мислат за оваа непостоечка манекенка, а одговорите ќе ве натераат да се смеете на глас.

Погледнете:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *