Type to search


Шоубиз

„Неџла“ го истакна трудничкото стомаче во црн фустан покрај „Кемал“ во Истанбул

Share


Фахрие Евџен и Бурак Озчивит за кратко време ќе станат родители. Популарните турски актери беа фотографирани додека се упатуваа на стендап шоуто на Џем Јилмаз во Истанбул.

Убавата филмска ѕвезда, која е позната по улогата на Неџла од серијата „Кога лисјата паѓаат“, го истакна трудничкото стомаче во црн фустан, кој го надополни со кожна јакна и кратки чизмички.
Фахрие и Бурак, кои се венчаа во јуни 2017 година, очекуваат синче кое ќе го добие името Каран.
Извор: femina.mk
Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *