Type to search


Шоубиз

Ријана е голема обожавателка на Лејкерси

Share


Како голема обожавателка на Лејкерси, Ријана од трибините му ја искажа поддршката на својот омилен кошаркарски тим.


На натпреварот на Лос Анџелес Лејкерс и Хјустон Рокетс, 31-годишната ѕвезда навиваше покрај своето момче – Хасан Џамел.Ријана доби и дрес специјално направен за неа.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *